Küçük İlanlar

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.4 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Küçük İlanlar artık sadece bir site değil aynı zamanda bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Küçük İlanlar artık IOS mobil cihazınızda. Uygulamamız aslında daha çok tüm Ege Bölgesini kapsayan kaliteli içerikler ile sizlere yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş mobil uygulamadır. Emlaktan elemana, bir yerde bir yere gitmek için vasıtaya, tatil rehberine ve daha bir çok ihtiyacınızı karşılayacak içeriğe anında tek bir çatı altından ulaşabilmek için Küçük İlanlar mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin. 

Kullanımı oldukça kolay olan Küçük İlanlar mobil uygulaması sizleri memnun etmek adına her gün kendisini güncelleyen güvenilir bir mobil uygulama olmuştur. Uygulamamız sayesinde sizde tatile gittiğiniz yerlerde keyifle vakit geçirebilmek için küçük problemlerinizi anında Küçük İlanlar mobil uygulaması sayesinde çözebilirsiniz. 

Eleman Kategorisi içinde; Aşçı, bilgisayar, çocuk bakımı, elektrik, elektronik, garson, kaynakçı, mimar ve daha bir meslek dalından alanlara ilan verebilir ve elemanınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Emlak kategorisi içinde; satılık kiralık konut, satılık kiralık iş yeri, satılık arsa, kiralık satılık yazlık gibi içerikler yer almaktadır. 

Daha Fazla Göster
Küçük İlanlar indir
DİĞER SÜRÜMLER