Küçük İlanlar

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Küçük İlanlar sitesinin mobil uygulaması geliştirildi. Artık Android mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz Küçük İlanlar mobil uygulamasında yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Tüm Ege?de aradığınız her ne varsa Yeni Asır Küçük İlanlar?da seri bir şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yeni Asır Gazetesi, Küçük İlan mobil uygulamasıyla tüm Ege ekonomisinin nabzını tutmakta. Uygulamamız İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Manisa, Muğla ve Uşak il ve ilçelerinin tamamına erişim imkanıyla etkin, pratik ve seri çözüm imkanı sağlamaktadır. 

Uygulama ile eleman, vasıta, Emlak, Ege rehberi, tatil rehberi ve diğer çeşitli günlük gazete seri ilanlarına erişebilir, ilanlar arasında arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz ilan metninizi uygulama üzerinden Yeni Asır ile paylaşabilir veya yetkili ajans ve acentelerin iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Hangini dilerseniz o yoldan ilerleyebilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur.

Küçük İlanlar mobil uygulaması sizlere ilan sistemi ile yardımcı olacaktır. Sizde bunlara mobil cihazınızdan anında ulaşabilir ve bilgilere daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. İlanlar, Yeni Asır Gazetesi ile paralel, günlük olarak yenilenmektedir. 

Daha Fazla Göster
Küçük İlanlar indir
DİĞER SÜRÜMLER